Miesięczne Archiwum: styczeń 2022

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu (grupa starsza)

Dzień babci i dziadka w przedszkolu. „Kochany dziadku i kochana babciu, w dniu Waszego święta życzymy Wam zdrowia, miłości, uśmiechu, pociechy z wnuków i wnuczek” Grupa 5/6 -latków uczciła piosenką i wierszem to wyjątkowe...

Zabawa choinkowa klas I-III i przedszkola.

27 stycznia klasy I – III oraz przedszkole uczestniczyły w zabawie choinkowej.Uczniowie i przedszkolaki bawili się w swoich pięknie udekorowanych klasach. Największą popularnością cieszyły się konkursy i zabawy przy ulubionej muzyce.

Zabawa choinkowa

26 stycznia 2022 r w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla klas IV-VIII. Uczniowie bawili się klasami w oddzielnych salach. Zabawa była bardzo udana.

Wyjazd na lodowisko

26 stycznia 2022 uczniowie naszej szkoły byli wraz z opiekunami na lodowisku w Jaśle. Czas spędzony na świeżym powietrzu przysporzył wiele radości.

Gminny konkurs kolęd i pastorałek

Śpiewanie kolęd i pastorałek należy do tradycji chrześcijańskiej, zapewniającej piękną oprawę świąt Bożego Narodzenia, a zarazem przekazującej prawdę o przyjściu Jezusa na świat. W dniu 14.01.2022 r. w Zespole Szkół w Zawadce Osieckiej odbył...

Translate »