Ułatwienia dostępu

WYDARZENIA ZUCHY 2019/2020

WYPRAWA NA „DIABLI KAMIEŃ”

16 października 2019r.  gromada zuchowa „Wesołe Pszczółki” brała udział w wyprawie na Diabli Kamień w Foluszu. Dzielne zuchy przeszły ścieżką edukacyjną w MPN. Na miejscu poznały niezwykle interesującą legendę o Diablim Kamieniu. Niesamowitą przygodę zuchy zakończyły grami i zabawami przy ognisku. Nim się obejrzały przyszła pora by wracać do domów.

ZABAWA ANDRZEJKOWA ZUCHÓW

21 listopada 2019r. zuchy „Wesołe Pszczółki” uczestniczyły w zabawie andrzejkowej w Zarzeczu. W programie znalazły się: wróżby, konkursy, poczęstunek i wspólna zabawa przy wybranych i ulubionych utworach muzycznych. Wróżby sprawiły wszystkim dużo radości, a na koniec zabawy ogromnymi brawami zostali nagrodzeni uczniowie w najciekawszych przebraniach. Wszyscy świetnie bawili się i miło spędzili czas.

IMIENINY ZUCHA

„Raz na cztery lata Zuch jest pępkiem świata” pod takim hasłem hucznie świętowały dzień 29.02.2020 r. Wesołe Pszczółki, które wspólnie z innymi zuchami w ZSM nr.1 Jaśle. obchodziły Imieniny Zuchowe. Było mnóstwo zuchowych zabaw, radosnych gier, pląsów i śpiewów. Zbudowaliśmy wieżę z 29 kubków. Było mnóstwo życzeń, ciepłych słów, a na koniec pyszny tort. Wszystkie Zuchy długo jeszcze wspominać będą niezapomnianą zabawę.

Przetłumacz