Ułatwienia dostępu

WYDARZENIA ZUCHY 2019/2020

WYPRAWA NA „DIABLI KAMIEŃ”

16 października 2019r.  gromada zuchowa „Wesołe Pszczółki” brała udział w wyprawie na Diabli Kamień w Foluszu. Dzielne zuchy przeszły ścieżką edukacyjną w MPN. Na miejscu poznały niezwykle interesującą legendę o Diablim Kamieniu. Niesamowitą przygodę zuchy zakończyły grami i zabawami przy ognisku. Nim się obejrzały przyszła pora by wracać do domów.

ZABAWA ANDRZEJKOWA ZUCHÓW

21 listopada 2019r. zuchy „Wesołe Pszczółki” uczestniczyły w zabawie andrzejkowej w Zarzeczu. W programie znalazły się: wróżby, konkursy, poczęstunek i wspólna zabawa przy wybranych i ulubionych utworach muzycznych. Wróżby sprawiły wszystkim dużo radości, a na koniec zabawy ogromnymi brawami zostali nagrodzeni uczniowie w najciekawszych przebraniach. Wszyscy świetnie bawili się i miło spędzili czas.

Dzieci zebrane wokół stolika Dzieci pozujące do zdjęcia na tle niebieskiej ścianki. Dziewczynki podtrzymujące tekturowy rysunek.

IMIENINY ZUCHA

„Raz na cztery lata Zuch jest pępkiem świata” pod takim hasłem hucznie świętowały dzień 29.02.2020 r. Wesołe Pszczółki, które wspólnie z innymi zuchami w ZSM nr.1 Jaśle. obchodziły Imieniny Zuchowe. Było mnóstwo zuchowych zabaw, radosnych gier, pląsów i śpiewów. Zbudowaliśmy wieżę z 29 kubków. Było mnóstwo życzeń, ciepłych słów, a na koniec pyszny tort. Wszystkie Zuchy długo jeszcze wspominać będą niezapomnianą zabawę.

Dziewczynki w żółtych koszulkach